دوربین مداربسته تحت شبکه DS-2CD2D14WD هایک ویژن

 دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD با رزولوشن 1 مگاپیکسل ، دارای تصاویری با کیفیت قابل قبول است. این دستگاه با بهره مندی از استاندارد جهانی ONVIF با تجهیزات مداربسته از برند های دیگر که از استاندارد ONVIF پشتیبانی می کنند، نیز سازگاری دارد.

حساسیت نوری در دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD برابر با 0/01 لوکس است. لنز این دوربین از نوع ثابت است که تنها امکان تنظیم فوکوس را دارد و با فاصله کانونی 3/6 میلی متر عرضه شده و زاویه دیدی برابر با 65 درجه بدست می دهد.

با استفاده از قابلیت WDR اختلاف سطح نور را در محیط هایی با کنتراست بالای نور و یا محیط هایی که نور مستقیما به لنز دوربین برخورد می کند ، برطرف کرده و از تاریک شدن تصویر جلوگیری می کند.

از دیگر امکانات این دوربین می توان به قابلیت 3D DNR یعنی کاهش نویز دیجیتال سه بعدی ، BLC یعنی افزایش کیفیت تصویر در شرایط نور از پشت، ROI یعنی استفاده بهینه از پهنای باند ، Intrusion Detection به معنای قابلیت تشخیص نفوذ و line Crossing که قابلیت عبور از خط است ، اشاره نمود.

دوربین مداربسته تحت شبکه هایک ویژن مدل DS-2CD2D14WD از جمله دوربین های مداربسته هایک ویژن است که از قیمت مناسبی برخوردار است.