دوربین مداربسته HD TVI

تکنولوژی HDTVI  تصویر آنالوگ را پردازش و با کیفیت بالا  انتقال می دهد. تکنولوژی HDTVI برای افزایش رزولوشن تصویر در دوربین های آنالوگ بوجود آمده است.

به دلیل انتقال تصاویر با استاندارد های قدیمی تلویزیونی ، کیفیت تصاویر در دوربین های مداربسته آنالوگ قدیمی پایین و محدود است .

برای حل این مشکل کار طراحان این صنعت، استانداردهای جدیدی برای انتقال تصاویر در سیستم آنالوگ به وجود آوردند و در نتیجه دوربین های مداربسته با تکنولوژی HDTVI تولید شد.

دوربین های HDTVI  در انواع  HD 720P و کیفیت تصویر 1 و 1.3 مگاپیکسل , Full HD 1080p و کیفیت 2 و 3 و 5 مگاپیکسل در بازار موجود است. نوع لنز وسنسورنیزدر کیفیت تصویر خروجی در دوربین های HDTVI موثر هستند.

تصاویر به صورت دیجیتال در سیستم HDTVI  در تراشه تصویر دوربین مداربسته تولید می شوند. پس از آن به وسیله یک تراشه کد گذاری اطلاعات کد شده و برای انتقال اماده می شوند. اطلاعات به صورت سیگنال های HD-TVI از طریق کابل کواکسیال تا محل HDTVR ( رکوردر HDTVI  ) انتقال پیدا می کنند. دردستگاه  HDTVI اطلاعات HD-TVI توسط یک Decoder  دیجیتال تبدیل شده و برای ضبط و پخش توسط دستگاه اماده می شوند.

تمایندگی HIKVISION ارائه دهنده بهترین و باکیفیت ترین دوربین های مداربسته ، شما خریداران گرامی را در انتخاب دوربین مداربسته مناسب همراهی می کند.

کافی است با مراجعه به سایت هایک ویژن از مشاوره ی کارشناسان ما برخوردار شوید.