دوربین Turbo HD با رزولوشن 5مگاپیکسل

نسل سوم دوربین های جدید Turbo HD هایک ویژن، تصاویر را تا 1200 متر با رزولوشن HD 720P و 800 متر با رزولوشن FullH 1080P از طریق کابل کواکسیال منتقل می‌کند.
PoC یا Power-over-Coax نوآوری دیگری است که هایک‌ ویژن در این نوع دوربین ارائه داده است که درنتیجه سیگنال‌های تصویر و برق مورد نیاز تنها با استفاده از یک کابل کواکسیال قابل انتقال هستند.

به همین دلیل کار نصب دوربین‌ها آسان‌تر و سریع‌تر شده و درهزینه‌های اجرای سیستم نیز کاهش قابل توجهی ایجاد می شود.

همچنین می توان دوربین Turbo HD را هنگام نصب از راه دور (UTC) تنظیم کرد و امکان کنترل دوربین‌های PTZ از طریق کابل کواکسیال وجود دارد.

این دوربین‌ها دارای انواع بولت , تورت  و دام (ساده و PTZ) وجود دارند.

تورِت به نوعی از دوربین‌های دام گفته می شود که مجموعه دوربین و لنز در آنها بصورت دستی و بدون باز کردن بدنه، قابل تنظیم و چرخش است. به این نوع دوربین‌ها، آی‌بال Eye Ball نیز گفته می‌شود.

درواقع در شرکت هایک ویژن ، دوربین‌های گنبدی شکل به دو دسته دام (دارای قاب حبابی) و تورِت تقسیم می‌شوند.

دی‌وی‌آرهای نسل سوم Turbo HD در ابعاد 1, 1.5 و 2 یونیت با حداکثر رزولوشن 5 مگاپیکسل به بازار ارائه شده اند.

کمپانی هایک ویژن در این DVRها از کدک فشرده‌ساز تصویر اختصاصی خود یعنی 264.H+ استفاده کرده تا فضای مورد نیاز برای ذخیره‌سازی تا حد زیادی کاهش یابد.

از از ویژگی های دیگر دوربین Turbo HD  قابلیت اتصال دوربین‌های تحت‌ شبکه و پشتیبانی از Onvif است.

فیلمبرداری دوربین‌ Turbo HD با رزولوشن 5 مگاپبکسل صورت می‌گیرد اما خروجی تصاویر با رزولوشن 4K است.


نمایندگی هایک ویژن عرضه کننده بهترین و باکیفیت ترین دوربین های مداربسته با قیمتی مناسب در خدمت خریداران گرامی است.برای خرید بهترین و باکیفیت ترین دوربین مداربسته از مشاوره ی متخصصان ما بهره مند شوید.