دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3 دارای بدنه متفاوت است که به پایه مفصلی متصل می شود.

این نوع پایه با وجود داشتن ابعاد کوچک، به لحاظ ضخامت جزو بهترین پایه های طراحی شده برای انواع دوربین مداربسته بالت محسوب می شود که قابلیت چرخش خوبی دارند وهمچنین می توانند تا وزن 700 گرمی این دوربین مداربسته را تحمل نمایند.

این مدل طراحی عمومی LED ها را ندارد و به جای تعداد زیادی LED  کوچک ،تنها یک LED قدرتمند به کار رفته است که در کنار آن لنز قرار گرفته است.

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3 دارای آفتابگیر نسبتا بزرگی است که به صورت کشویی از اطراف دوربین مداربسته قابلیت جابه جایی دارد و در زمان تابش آفتاب مانع تابش مستقیم نور خورشید و در آب وهوای بارانی مانع بارش برف و باران برروی لنزدوربین می شود.

این دوربین دارای حسگر1.3 مگاپیکسلی و 1/3 اینچی PICADIS است که می تواند در هر دو سیگنال ویدئویی PAL  و NTSC تصویری با وضوح 720TVL  و ابعاد 1280x960 را نمایش دهد و جزو بهترین انتخاب های هایک ویژن برای این دوربین مداربسته به شمار می رود.

این دوربین در حالت دید در شب تا محدوده ی 30 تا 40 متررا پوشش می دهد.

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3 ضد آب است و در هوای بارانی طبق استاندارد IP66 فعال است.

از این دوربین مداربسته در مناطق شمالی کشور که دارای آب و هوایی مرطوب و بارانی است مب توان استفاده کرد و مشکل کارکرد سیستم امنیتی در چنین شرایط اب و هوایی را رفع کرد.

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3 قابلیت تحمل اختلاف دمای 100 درجه ای از -40 درجه تا 60 درجه سانتیگراد را دارد.

دوربین مداربسته مدل DS-2CE16C2P-IT3 از چند نظر برای انتخاب، مناسب است :

ابعاد متناسب ، ظاهر خوب و کیفیت تصویر بالا در کنار استانداردهای لازم یک دوربین مداربسته آنالوگ و عملکرد در بازه ی دمایی زیاد از جمله مواردی است که همه ی دوربین ها این ویژگی ها را با هم ندارند.