دوربین مداربسته Dark Fighter هایک ویژن

دوربین های مداربسته Dark Fighter هایک ویژن در اماکن تاریک، تصویری استثنایی تا 60 فریم بر ثانیه ارائه می‌دهند. همچنین در روز به سبب برخورداری از تکنولوژی WDR پیشرفته،اگر درمحل نصب منبع نور شدید وجود داشته باشد یا در نقطه بسیار تاریکی باشد، با تنظیم کنتراست، تصویری با روشنایی یکنواخت ارائه می‌دهند.

دوربین های مداربسته Dark Fighter هایک ویژن چیزهایی را می‌بینند که امکان آن برای سایر دوربین‌ها وجود ندارد.

دوربین های مداربسته Dark Fighter هایک ویژن برای محیط هایی که میزان نور محیط بطور پیوسته تغییر می‌کند ،گزینه ی بسیار مناسبی است.

این دوربین ها با استفاده از سنسور CMOS در اندازه بزرگ و با کیفیت اچ دی ، حتی در اماکن تاریکی که فاکتور لوکس به پایینی 0.002 است ، قادر به ضبط تصاویر رنگی عالی و باکیفیت است.

همچنین در صورتی که فاکتور لوکس از میزانی که گفته شد، پایین‌تر باشد ، با کنار زدن فیلتر IR یطور اتوماتیک از جلوی لنز دوربین مداربسته به حالت سیاه و سفید تغییر وضعیت می دهد تا ضمن حفظ کیفیت، تصاویر ضبط شده در تاریکی کامل فرو نروند.

برد دید در شب دوربین های مداربسته Dark Fighter تا 200 متر بوده که این ویژگی امکان ضبط تصاویر واضح و روشن در تاریک‌ترین محیط‍‌ها را فراهم می کند.

با بکارگیری دیافراگم F0.95، دیافراگم لنز بسیار بزرگ DarkEye باعث بهتر شدن پیشتر عملکرد دوربین های مداربسته Dark Fighter هایک ویژن می‌شود.

دوربین های مداربسته Dark Fighter هایک ویژن به تکنولوژی فشرده‌سازی H.264+ مجهز هستند. این تکنولوژی ، راهی است که برای مدیریت حجم ویدئوهای با کیفیت بسیار بالا موثر است.

 هنگام شب بیت‌ریت H.264+ می‌تواند به 50 تا 60 کیلوبایت بر ثانیه برسد (بهتر از H.264 استاندارد)، که نه تنها موجب صرفه‌ جویی در پهنای باند و منابع می‌شود، بلکه فضای مورد نیاز برای ذخیره‌ سازی را نیز کاهش می‌دهد.

سوژه در حال حرکت از پس زمینه که بی‌تغییر و ثابت است، با استفاده از کدک متفاوتی جدا می‌شود.