دستگاه ضبط تصویر Turbo HDهایک ویزن

دستگاه ضبط تصویر توربو اچ دی هایک ویژن قابلیت ضبط و پخش تصاویر با جدیدترین فرمت ها با رزلوشن 4MP را داراست. علاوه بر اینکه فرمت های قدیمی را هم ساپورت می کند، از تمام دوربین هایی که امروزه در بازار موجودند پشتیبانی می کند.

این دستگاه دارای ورودی صدای دوطرفه با قابلیت دریافت ،ضبط و ارسال صدا ،یک خروجی صدا به منظور پخش صدا در صورت اتصال بلندگو و 16 کانال ورودی تصویر است.

دارای خروجی HDMI و VGA برای اتصال به مانیتورها و تلویزیون های جدید است.همچنین با داشتن خروجی LAN انتقال تصویر به لپ تاپ ،کامپیوتر و گوشی همراه امکان پذیر شده است.

از هارددیسک با ظرفیت 10TB پشتیبانی می کند که در مقایسه با انواع دستگاه های DVR ظرفیت خوبی به شمار می آید. تکنولوژی این دستگاه به کاربران امکان ارسال تصاویر با کیفیت بالا از طریق کابل های کواکسیال را مهیا ساخته است.

DVRهای توربو اچ دی هایک ویژن توانایی ساپورت دوربین های آنالوگ وHDTVI/HDCVI/AHD/CVBS را داراست .

این دستگاه در مدل های مختلف و برای کاربران متفاوت ساخته می شود و برخی از این دستگاه ها،کیفیت تصویر تا 8MP را ساپورت می کنند.

همچنین دارای پورت USB برای اتصال فلش مموریاست.

اکثر این دستگاه ها علاوه بر داشتن ورودی و خروجی هشدار،قابلیت اتصال دزدگیر ،آژیر و سایر تجهیزات امنیتی به منظور تامین بیشتر امنیت را دارا هستند.