هایک ویژن پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری

هایک ویژن پیشرو در جهان در زمینه محصولات و راه حل های نظارت تصویری، ادغام دوربین های ANPR خود را با نرم افزار:registered: Visec، سازنده مجموعه نرم افزاری نظارت Visec و Visec LPR Cloud در آفریقای جنوبی اعلام کرد.


این ادغام باعث ارتباط مستقیم بین دوربین های Hikvision و پلت فرم Visec می شود که همچنین باعث از بین بردن سخت افزار های پر هزینه شامل کامپیوتر و سرور، مانیتور و سوئیچ هامی شود.


این راه حل عمدتا برای مدیریت ورود / خروج در مناطق تجاری و مسکونی مانند ساختمان اداری و مراکز خرید استفاده می شودو همچنین در پروژه های دولت، برای کمک به پلیس، پر کاربرد می باشد.

این راه حلی است که تنها با اتصال به اینترنت به طور منظم و بدون سخت افزار پیچیده، تا حد زیادی به مشتریان، صرفه جویی در هزینه های نصب و راه اندازی کلی را ممکن میسازد. ما اطمینان داریم که این تکنولوژی بازار را گسترش خواهد داد.


دوربین های Hikvision ANPR به عنوان یکی از اعضای خانواده دوربین هوشمند Hikvision، به راحتی قادر می باشد که به تشخیص و تجزیه و تحلیل شماره های پلاک خودرو بپردازد، در حالی که دارای ویژگی های هوشمند، از جمله هوشمند کدک، هوشمند VQD و شناسایی هوشمند (تشخیص نفوذ، تشخیص خطوط عبور و غیره)می باشد.

خرید دوربین مداربسته و تجهیزات دوربین مداربسته به همراه کلیه لوازم جانبی دیگر را تنها از نمایندگی هایک ویژن بخواهید.خرید دوربین مداربسته با نازلترین قیمت و مهمتر از آن با کیفیت بالا در نمایندگی هایک ویژن تهران خریداری کنید.ضمانت کار و جلب رضایت مشتری شعار ماست.


نویسنده : هایک وِیژن-خرید دوربین مداربسته-دوربین مداربسته                     تاریخ : 1396/9/24